Fachowa pomoc prawna dla każdego w słusznej sprawie

divider
Jesteś tutaj: Kancelaria » Specjalizacja » Prawo gospodarcze

Prawo gospodarcze

separator

Kancelarie Adwokackie adwokata Marcina Czekaj i adwokat Pauliny Wilk z siedzibą w Krakowie oferują kompleksowe usługi w zakresie prawa gospodarczego oraz prawa handlowego, udzielają porad prawnych, polegające w szczególności na:

  • bieżącym doradztwie prawnym
  • pomocy przy zakładaniu spółek osobowych, tj. spółek jawnych, spółek partnerskich, spółek komandytowych, spółek komandytowo akcyjnych a także spółek kapitałowych, tj. spółki z ograniczoną odpowiedzialnością oraz spółki akcyjnej
  • pomocy przy zakładaniu spółki cywilnej
  • pomocy przy dokonywaniu zmian w spółkach oraz ujawnianie ich w Krajowym Rejestrze Sądowym
  • tworzeniu wewnętrznych dokumentów, projektów uchwał, aktów niezbędnych w bieżącej działalności spółek
  • uczestniczenie w posiedzeniach organów spółek
  • przekształceniach oraz likwidacji spółek prawa handlowego
  • reprezentacji podmiotów gospodarczych w sporach sądowych
  • przygotowywaniu, redagowaniu i opiniowaniu umów z zakresu prawa gospodarczego etc.

Jako adwokaci reprezentujemy naszych klientów w zakresie spraw gospodarczych i w sprawach handlowych na wszystkich etapach postępowania sądowego, oraz przed sądami administracyjni a także w razie potrzeby także urzędami. Kancelarie adwokackie adwokata Marcina Czekaja i adwokat Pauliny Wilk pomagają w załatwieniu wszelkich formalności koniecznych w sprawach gospodarczych oraz w sprawach handlowych, w zależności od potrzeb klientów. Kancelarie adwokackie oferują także pomoc w formie porad prawnych na etapie zakładania spółek, doradzają jaką formę działalności wybrać w zależności od potrzeb i wymagań konkretnego klienta.

Kancelarie adwokackie reprezentują także klientów w sprawach o zapłatę przeciwko zarządom spółek, jeśli są spełnione przesłanki z kodeksu spółek handlowych o czym mówi art. 299 kodeksu spółek handlowych, tj. „ jeśli egzekucja przeciwko spółce okaże się bezskuteczna, członkowie zarządu odpowiadają solidarnie za jej zobowiązania”.

Współpracujemy z kancelariami notarialnymi, rzecznikami patentowymi w celu zapewnienia kompleksowej obsługi spółek i pomocy na wszystkich etapach funkcjonowania spółek.

Poszukujesz adwokata zajmującego się obsługą prawną spółek?

Chcesz założyć spółkę bądź ją przekształcić?

Potrzebujesz pomocy adwokata przy wypełnianiu wniosków do Krajowego Rejestru Sądowego?

Zostałeś pozwany za zobowiązania spółki?

Interesuje Cię porada prawna z zakresu prawa gospodarczego i handlowego?

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i udzielimy konsultacji w ramach porady prawnej z zakresu prawa handlowego i gospodarczego. Kancelarie Adwokackie adwokata Marcina Czekaja i adwokat Pauliny Wilk zapraszają do kontaktu i spotkania w siedzibie kancelarii, Kraków, ul. Dietla 7/2.

Wskazówki dojazdu Zadzwoń do nas Wyślij zapytanie


separator