Cennik

Ile kosztuje adwokat?

Cennik adwokacki związany ze świadczonymi przez kancelarie adwokackie adwokata Marcina Czekaja i adwokat Pauliny Wilk usługami, czy też poradami prawnymi jest ustalony indywidualnie z każdym klientem. Wysokość wynagrodzenia zależy od szeregu czynników takich jak: rodzaj sprawy, zakres jej skomplikowania, czasookresu trwania współpracy czy etapu na jakim dana sprawa się znajduje. Wycena wynagrodzenia za prowadzenie sprawy jest dokonywana podczas wizyty w kancelarii w Krakowie przy ul. Ariańskiej 18/7. W przypadku porady prawnej on-line adwokat po zapoznaniu się ze sprawą dokona wyceny świadczonej usługi drogą e-mailową, dlatego odpowiedź na pytanie ile kosztuje adwokat pozostaje niejednoznaczna.

Cennik adwokacki i sposoby rozliczeń:

Kancelaria Adwokacka z Krakowa CSW Adwokaci oferuje następujące sposoby dokonywania rozliczeń za prowadzone sprawy i porady prawne:

  • ryczałtowe, tj. jednorazowe wynagrodzenie za świadczoną usługę prawą,
  • ryczałtowe z limitem godzin, wynagrodzenie ustalone w stałej wartości, przy czym po przekroczeniu ustalonego z klientem limitu godzin dochodzą koszty za dodatkowe godziny,
  • godzinowe,
  • wynagrodzenie z dodatkową premią w przypadku wygrania sprawy.

Wynagrodzenie za świadczone usługi przez adwokatów z kancelarii adwokackiej w Krakowie co do zasady jest płatne z góry. W wyjątkowych przypadkach istnieje możliwość rozłożenia wynagrodzenia na raty. Sposób dokonywania rozliczenia za świadczoną pracę jest ustalany indywidualnie z każdym klientem i dopasowany do potrzeb i oczekiwań klientów kancelarii. Ustalone kwoty wynagrodzenia są kwotami netto dlatego należy doliczyć podatek VAT w wysokości 23 %.

Siedziba główna:
ul. Ariańska 18/7
31-505 Kraków

sprawdź na mapie

Dane kontaktowe:

Adw. Marcin Czekaj
tel: +48 608 474 523
e-mail: m.czekaj@cswadwokaci.pl

Adw. Paulina Wilk
tel: +48 505 966 861
e-mail: p.wilk@cswadwokaci.pl