Adwokat Wieliczka

Świadczymy pomoc prawną we wszystkich sprawach rodzinnych, takich jak rozwód, separacja, alimenty czy też podział majątku. Prowadzimy również sprawy z zakresu prawa cywilnego, administracyjnego, karnego czy gospodarczego. Swój zawód wykonujemy z pasją i z najwyższą starannością. Współpracę z Klientem opieramy zawsze na zasadach partnerstwa. Chcemy poznać potrzeby i oczekiwania Klienta, aby móc skutecznie pomagać w rozwiązywaniu wszelkich aktualnych i przyszłych problemów prawnych.

Adwokat Wieliczka – zobacz jak możemy Ci pomóc

Gwarantujemy dyspozycyjność i stały kontakt z Klientem, na każdym etapie prowadzenia spraw. Ustalamy najwygodniejszy dla Klienta sposób współpracy i na bieżąco informujemy o przebiegu postępowania drogą mailową, telefoniczną lub osobiście.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji w godzinach pracy naszej kancelarii, a w nagłych przypadkach 24h/dobę. Adwokat Wieliczka zaprasza do kontaktu i do zapoznania się z ofertą.

Adwokat Wieliczka – zakres prowadzonych spraw

Kancelaria adwokacka może Państwu pomóc w różnych kwestiach prawnych, zarówno jeżeli chodzi o sprawy prywatne, jak i biznesowe. Pomagamy m.in. w:

  • Sporach sądowych z różnych dziedzin prawa. Reprezentujemy Klientów przed sądami powszechnymi oraz organami administracji publicznej.
  • Pomoc w zakresie prawa pracy, w kwestiach związanych z umowami o pracę, wypowiedzeniami, odszkodowaniami czy mobbingiem.
  • Pomoc w przypadku prawa rodzinnego np. w sprawach o rozwód, separację, alimenty czy opiekę nad dzieckiem.
  • Pomoc w zakresie prawa cywilnego np. w sprawach o odszkodowanie, ochronę dóbr osobistych, spadkowych czy związanych z umowami cywilnoprawnymi.
  • Pomoc w zakresie prawa karnego np. w przypadku oskarżenia o przestępstwo czy wykroczenie.

Zapraszamy także do skorzystania z pomocy prawnej i porad prawnych w siedzibie naszej kancelarii adwokackiej.

adwokat-Wieliczka

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego w celu umówienia dogodnego dla Państwa terminu spotkania.

Siedziba główna:
ul. Ariańska 18/7
31-505 Kraków

sprawdź na mapie

Dane kontaktowe:

Adw. Marcin Czekaj
tel: +48 608 474 523
e-mail: m.czekaj@cswadwokaci.pl

Adw. Paulina Wilk
tel: +48 505 966 861
e-mail: p.wilk@cswadwokaci.pl