Fachowa pomoc prawna dla każdego w słusznej sprawie

divider
Jesteś tutaj: Kancelaria » Specjalizacja » Prawo cywilne

Prawo cywilne

separator

Z prawem cywilnym każdy z nas ma do czynienia na co dzień, nie zawsze jednak jesteśmy w stanie poradzić sobie z samodzielnym rozwiązaniem konkretnych problemów. W takich sytuacjach zalecana jest konsultacja, porada prawna oraz profesjonalna pomoc z zakresu prawa cywilnego, udzielona przez doświadczonego adwokata, w siedzibie kancelarii adwokackiej, za pośrednictwem poczty elektronicznej bądź telefonicznie.

Zagadnienia z prawa cywilnego konsultujmy z adwokatem.

W dobie powszechnego dostępu do Internetu coraz częściej zdarza się, że nasze codzienne problemy z obszaru prawa cywilnego próbujemy rozwiązywać na własną rękę – z różnymi jednak skutkami. W większości przypadków dochodzimy ostatecznie do przekonania o konieczności konsultacji z adwokatem, który dzięki swojej wiedzy i wieloletniej praktyce w prawie cywilnym pomoże nam wyjść na prostą, nawet w najbardziej skomplikowanych sprawach z dziedziny prawa cywilnego, udzielając porady prawnej czy prowadząc sprawę.

Wsparcie adwokata w zakresie prawa cywilnego.

Będąc doświadczonymi adwokatami specjalizujemy się w prawie cywilnym. W ramach tejże specjalizacji kancelarie adwokackie udzielają porad prawnych i prowadzą sprawy dotyczące między innymi:

W obszarze szeroko pojętego prawa cywilnego adwokaci działający w ramach kancelarii adwokackich w Krakowie zajmują się zarówno udzielaniem porad prawnych i pełną obsługą prawną, jak również reprezentowaniem Klientów przed sądami oraz urzędami.

 

Masz problem z wyegzekwowaniem należnej zapłaty od nieuczciwego kontrahenta?

Ktoś bezprawnie korzysta z Twojej własności?

Potrzebujesz fachowej pomocy prawnika podczas negocjacji umów?

Masz wątpliwości odnośnie podziału majątku spadkowego?

Chcesz otrzymać odszkodowanie za błąd w sztuce lekarskiej lub wypadek przy pracy?

Masz do podpisania umowę i chcesz skonsultować jej treść z profesjonalnym adwokatem?

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i udzielimy konsultacji i porady prawnej z zakresu prawa cywilnego – zapraszamy do kontaktu i wizyty w siedzibie kancelarii adwokackiej w Krakowie, przy ul. Dietla 7/2

Wskazówki dojazdu Zadzwoń do nas Wyślij zapytanie


separator