Fachowa pomoc prawna dla każdego w słusznej sprawie

divider
Jesteś tutaj: Kancelaria » Specjalizacja » Prawo rodzinne i opiekuńcze » Alimenty

Alimenty

separator

Kancelarie Adwokackie na ul. Dietla 7/2 w Krakowie oferują kompleksowa pomoc w sprawach dotyczących alimentów, udzielają porad prawnych i reprezentują klientów na etapie postępowania sądowego.

Wskazówki dojazdu Zadzwoń do nas Wyślij zapytanie

Postępowania te w zależności od tego czy chodzi o alimenty na rzecz małoletnich dzieci czy też przedmiotem powództwa ma być obniżenie alimentów lub też orzeczenie alimentów na rzecz rodziców wymagają innego podejścia i skupienia się na innych kluczowych kwestiach. Każda sprawa z tej dziedziny prawa rodzinnego wymaga osobnego i indywidualnego podejścia albowiem kluczem do sporządzenia skutecznego wniosku jest powołanie odpowiednich akceptowanych przez sąd dowodów popartych odpowiednią argumentacja prawną.

Pomoc profesjonalnego pełnomocnika w osobie adwokata i uzyskanie porady prawnej pozwala na obiektywną ocenę sytuacji i złożenie właściwie sformowanego pozwu, przy czym rolą adwokata jest także prawidłowe zredagowanie wniosku o zabezpieczenie, co pozwoli stronie na otrzymywanie środków bądź też wstrzymanie świadczenia na czas toczącego się postępowania.

Kancelarie Adwokackie oferują także pomoc na dalszych etapach postępowania tj. w postępowaniu egzekucyjnym oraz także w złożeniu spełniającego odpowiednie wymogi wniosku do Funduszu Alimentacyjnego.

Zapraszamy do kontaktu.


separator