Fachowa pomoc prawna dla każdego w słusznej sprawie

divider
Jesteś tutaj: Kancelaria » Adwokaci Kraków – cennik

Adwokaci Kraków – cennik

separator

Ile kosztuje adwokat?

Cennik adwokacki związany ze świadczonymi przez kancelarie adwokackie adwokata Marcina Czekaja i adwokat Pauliny Wilk usługami, czy też poradami prawnymi jest ustalony indywidualnie z każdym klientem. Wysokość wynagrodzenia zależy od szeregu czynników takich jak: rodzaj sprawy, zakres jej skomplikowania, czasookresu trwania współpracy czy etapu na jakim dana sprawa się znajduje. Wycena wynagrodzenia za prowadzenie sprawy jest dokonywana podczas wizyty w kancelarii w Krakowie przy ul. Dietla 7/2. W przypadku porady prawnej on-line adwokat po zapoznaniu się ze sprawą dokona wyceny świadczonej usługi drogą e-mailową, dlatego odpowiedź na pytanie ile kosztuje adwokat pozostaje niejednoznaczna.

Cennik adwokacki i sposoby rozliczeń:

Kancelaria Adwokacka z Krakowa CSW Adwokaci oferuje następujące sposoby dokonywania rozliczeń za prowadzone sprawy i porady prawne:

  • ryczałtowe, tj. jednorazowe wynagrodzenie za świadczoną usługę prawą
  • ryczałtowe z limitem godzin, wynagrodzenie ustalone w stałej wartości, przy czym po przekroczeniu ustalonego z klientem limitu godzin dochodzą koszty za dodatkowe godziny
  • godzinowe
  • wynagrodzenie z dodatkową premią w przypadku wygrania sprawy

Wynagrodzenie za świadczone usługi przez adwokatów z kancelarii adwokackiej w Krakowie co do zasady jest płatne z góry. W wyjątkowych przypadkach istnieje możliwość rozłożenia wynagrodzenia na raty. Sposób dokonywania rozliczenia za świadczoną pracę jest ustalany indywidualnie z każdym klientem i dopasowany do potrzeb i oczekiwań klientów kancelarii. Ustalone kwoty wynagrodzenia są kwotami netto dlatego należy doliczyć podatek VAT w wysokości 23 %.


separator